רחמים מלול, רוני באום ונציגי אקי"ם
רחמים מלול, רוני באום ונציגי אקי"ם

ביום רביעי ייערך ברחובות מבצע ההתרמה השנתי של עמותת אקי"ם

ראש עיריית רחובות פתח את שבוע ההתרמה השנתי של עמותת אקי"ם, לקידום אנשים עם מוגבלות שכלית

פורסם בתאריך: 12.2.18 08:07

-->

במסגרת שבוע ההתרמה הארצי של אקי"ם, שיחל ביום רביעי (14.2), ייצאו תלמידי בתי הספר ברחובות למבצע התרמות בקרב תושבי העיר. כל הכספים שייאספו הנם קודש לעזרה לאנשים בעלי מוגבלות שכלית ובני משפחותיהם.

את המבצע פתח בשבוע שעבר ראש העיר רחמים מלול, יחד עם חברת המועצה ומחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות ד"ר רוני באום, ופעילי אקי"ם ברחובות. ראש העיר שיבח את הפעילות החשובה שנעשית למתן סיוע לבעלי צרכים מיוחדים בקהילה והדגיש כי באמצעות תרומתם המבורכת של תושבי העיר יתאפשרו פעילויות נוספות להעצמתם האישית ולשילובם בקהילה של האנשים בעלי הצרכים המיוחדים.

השנה עסקו באקי"ם בפעילות הסברתית בבתי הספר ובמוסדות חינוך נוספים בעיר, על מנת לקדם שינוי עמדות בחברה וקבלת האחר והשונה. יו"ר סניף אקי"ם, אבי לנצמן, הדגיש כי במהלך החודש הקרוב יחנכו את בית אקי"ם החדש ברחוב חי"ש וזאת תהיה הזדמנות נאותה להודות לכל האנשים הנפלאים בעירייה ובקהילה, אשר סייעו ומסייעים לעמותה בהקמת המבנה ובפעילות השוטפת בקהילה.

אקי"ם רחובות פועל בשיתוף פעולה עם עיריית רחובות, באמצעות האגף לשירותים חברתיים, אגף החינוך והנוער ורשת חוויות, למען אוכלוסיית המוגבלות שכלית התפתחותית, ומסייעת להם ולמשפחותיהם בתחומי החינוך, הדיור, התעסוקה והשילוב באוכלוסייה. הפעילויות נערכות במטרה לקדם תכניות לשעות הפנאי, כגון מועדונים, קייטנות, פעילויות תרבות, ועוד. גם בתחום החינוך אקים דואגת להעשרת תכניות בתוך מסגרות החינוך הפועלות בעיר, החל מגן לימן, דרך בית הספר עידוד, המע"ש, ועוד.

תרומות תתקבלנה ביום ההתרמה הארצי וגם לאחר מכן, באקי"ם רחובות, רחוב אבן עזרא 18, או באמצעות הטלפון: 089351962.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר