-->
אחרי הצעדים שנקט ועד הפעולה של עובדי רשת חוויות, מגיע כעת תורו של ועד הפעולה של עובדי רשת החברה העירונית ברחובות. היום (ראשון) אמורה להתקיים בשעה 19:00 אסיפת עובדים באולם מופת, אותה יזם יו"ר ועד הפעולה יוסי חג'ג'.
![יוסי חג'ג'](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2018/01/יוסי-חגג-281x500.jpeg.webp)
יוסי חג'ג'
בהודעה ששלח חג'ג' לעובדים נאמר בין היתר: "לכל עובדי החברה העירונית. נוכחותם באסיפה תעיד על אכפתיות ורצון להוכיח שאנחנו מאוחדים בדרישותינו הצודקות לממש את זכויותינו בהסכם עבודה. זכרו, כוחנו באחדותנו".
תגובות