עובדי חברת החשמל בפעילות לאיתור כבל החשמל התת-קרקעי הפגוע (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)
עובדי חברת החשמל בפעילות לאיתור כבל חשמל תת-קרקעי פגוע (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)

רחובות תהיה חלק מנפת השפלה של חברת החשמל. הסניף המקומי יספק שירות גם לתושבי ראשון לציון

חברת החשמל מאחדת את המשרדים האזוריים בערים ראשון לציון, רחובות, אשדוד ואשקלון לנפה אחת שתיקרא נפת השפלה

פורסם בתאריך: 6.11.19 06:22

-->

בעוד שבוע, ביום רביעי ה-13.11.19, חברת החשמל תיישם את אחד מהשינויים שתוכננו במסגרת הסכם הרפורמה במשק החשמל בהיבט הארגוני הפנימי, בחטיבת הלקוחות ובכלל חטיבות החברה, עם הקמת נפת השפלה המאחדת את האזורים ראשון לציון, רחובות, אשדוד ואשקלון. להקמת נפת השפלה קדמה נפת השרון, אשר הוקמה באפריל 2019 ואיחדה את האזורים רעננה ונתניה, ומדובר בנפה השנייה מבין שלוש העתידות לקום במהלך השנה במחוז הדרום שבניהולו של ד"ר קובי יהב.

שרלי שריקי, שניהל את אזור ראשון לציון מונה למנהל הנפה. נפת השפלה מתפרשת על שטח גיאוגרפי של כ-1,774 קמ"ר ומשרתת כ-412 אלף לקוחות. במשרדי החברה הקיימים בערים רחובות ואשדוד ירוכזו פעילויות קבלת הקהל ומתן השירותים המסחריים. כמו כן, לשכת מנהל הנפה תמוקם במשרדי החברה בעיר אשדוד.

במקביל, חברת החשמל מעמידה לשירות הלקוחות שורה של כלים דיגיטאליים חדשים לביצוע פעולות באופן עצמאי, אשר יקלו ויוסיפו עוד אפשרויות לקבלת שירות במגוון נרחב של נושאים ללקוחות.

עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל: "בעקבות הסכם הרפורמה במשק החשמל, החברה מצויה בעיצומם של שינויים ארגוניים. תוכנית השינוי הארגוני שנערכת בכלל חטיבות החברה נועדה להתאים את מבנה החברה ואופן התנהלותה כנדרש מחברה עסקית במשק תחרותי, תוך הצבת יעדי חיסכון, התייעלות וצמצום בעלויות. כל זאת, תוך שיפור השירות ללקוחותיה".

יצחק בלמס, מנהל חטיבת לקוחות והמשנה למנכ"ל : "במסגרת תכניות השינויים נשקלו מכלול ההיבטים המאפשרים מתן שרות איכותי ומהיר יותר ללקוחות החברה. בהתאם, הוחלט לאחד את האזורים ל"נפה" שתקרא נפת השפלה ותאגד את מכלול הפעילויות הטכניות והמסחריות, כאשר המטרה היא אחת – שיפור רמת השירות ללקוחות. אנחנו נמשיך בעבודות לשיפור שוטף של רשת החשמל על מנת להבטיח אספקת חשמל אמינה, סדירה ואיכותית".


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון


אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר