-->
חברת מועצת רחובות, עו"ד קארין ברגינסקי, פתחה ביוזמה מקורית וקוראת לנשות העיר להצטרף לשיעור בהגנה עצמית לרגל ציון יום המאבק באלימות נגד נשים.
ברגינסקי: "במסגרת המאבק באלימות נגד נשים, נצטרף למחאה ובמקביל נקבל כלי עזרה ראשוניים שיאפשר במידת הצורך להגן על חיינו. היום (שלישי, 4.12.2018), בין השעות 20:00-21:00 ברחוב מילר 10, ברחבה הגדולה בבית הספר דה שליט, ייערך שיעור הגנה עצמית המוני ומיד אחריו כמה כללי זהב משפטיים. את השיעור יעביר יובל גדסי, המומחה מספר 1 בתחום ואלוף ישראל לשעבר באגרוף תאילנדי. אנחנו מחכים לכן שם איתנו".
![קארין ברגינסקי](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2018/10/0295e3ff36c7e533003e44ce7a7a068b-333x500.jpeg.webp)
קארין ברגינסקי
רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?
הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"
הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד
הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון
תגובות