שר הביטחון, יואב גלנט, ביקר ברחובות. זה מה שהוא אמר על ההיערכות של העיר מאת: אייל יצחקי בפני שר הביטחון הוצגו ההיערכות של העירייה, פעילות יחידת המתנדבים העירונית, האירועים הבולטים ועוד. כל הפרטים על הביקור החשוב
מי לא ברשימה? נחשפות השכונות המובילות בעבירות פליליות מאת: שרון יונתן גניבת רכב, פריצה לבית, עבירות סמים או רצח וניסיון לרצח: נחשפות השכונות המובילות בסוגי העבירות השונים, כל הפרטים
נערכים לכל תרחיש: מרחבים מוגנים יוצבו בגני ילדים ברחובות מאת: אייל יצחקי העירייה מבטיחה שעד ה-1.9 כל גני הילדים בעיר יהיו ממוגנים. בימים אלו מוצבים מרחבים מוגנים מוסדיים בגני הילדים העירוניים בהם לא קיים מיגון
גם באוגוסט: סדרה של אירועים ומופעים לגמלאיות וגמלאי רחובות מאת: אייל יצחקי בפעם הראשונה מתקיימת בעיר סדרת המופעים אוגוסט תרבותי. רוב המופעים בעלות מסובסדת של עד 20 ש"ח:
הולכים ברגל ברחובות? כדאי לכם לקרוא את הנתונים האלה מאת: שרון יונתן נחשפים נתוני היפגעות הולכי רגל בתאונות בערי האזור ביחס למספר התושבים. כל המספרים
שיינדי
ברור שמתן דיל. הוא האיש שיצעיד את העיר קדימה
יוספה
מלול הוא ראש העיר הכי גרוע בהיסטוריה. ככה זה שממנים עסקן חסר כישורים
משתמש אנונימי (לא מזוהה)
רק מתן דיל !!!!