ספק המזון לאנץ' טיים
ספק המזון לאנץ' טיים

לאנץ' טיים הוא ספק המזון החדש של צהרוני החברה העירונית ברחובות

החל מהשבוע ילדי הצהרונים של החברה העירונית בבתי הספר ברחובות מקבלים ארוחות צהריים וארוחת ארבע מספק הזנה חדש: חברת לאנץ' טיים. הילדים היו שותפים מלאים בבחירת הספק החדש: הם טעמו את המנות של שבעת המתמודדים למכרז, נתנו ציונים ודירגו את המנות האהובות עליהם ביותר

פורסם בתאריך: 3.9.19 07:26

-->

במסגרת השאיפה של החברה העירונית לשפר את השירות לתלמידים ולהורים, החליטו בחברה לצאת למכרז הזנה חדש לאספקת ארוחות לצהרונים, על מנת לשפר את איכות הארוחות. למכרז ניגשו מספר ספקים המאושרים כספקי הזנה על ידי משרד החינוך, העומדים בכל התקנים הנדרשים.

הספק שנבחר בסופו של דבר הינו "לאנץ' טיים", חברה המתמחה בארוחות לילדים, שהתפריט שלה צפוי להשתנות מעת לעת בהתאם לצורך ולביקוש, לטובת יצירת גיוון קולינרי לילדים.

יש לציין כי הספק נבחר גם על ידי ילדי העיר, שטעמו את המנות של שבעת הספקים שנגשו למרכז ודרגו את המנות האהובות עליהם ביותר. גם הורי הילדים וחברי ההנהגה ההורית היו שותפים לתהליך הבחירה.

ספק המזון לאנץ' טיים

ספק המזון לאנץ' טיים

 

בחינת הספקים כללה בין היתר סיורים במטבחים, בדיקות איכות המזון, טעימות והמלצות אשר נבחנו על ידי ועדה מקצועית הכוללת גם את טכנולוג המזון של החברה העירונית. יחד עם בחירת הילדים, ולאחר בחינת פרמטרים נוספים, הוועדה המקצועית בחברה העירונית המליצה פה אחד על חברת לאנץ' טיים, לה ניסיון משמעותי בהזנה לצהרונים וחוות דעת טובות מאוד על איכות המזון והשירות.

ועדת המכרזים של דירקטוריון החברה העירונית, בראשות חבר המועצה עודד עמרם, אישרה את הבחירה והחל מהיום הראשון ללימודים הארוחות לילדי העיר הוגשו על ידי לאנץ׳ טיים.

מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה: "בחירת הספק החדש היא נדבך נוסף בשיפור השירות בתחום הצהרונים בכלל, ובנושא איכות המזון בצהרונים בפרט. אנו בטחים כי "לאנץ' טיים" תביא לשיפור בתחום המזון. נמשיך לפעול כדי לשפר גם תחומים נוספים, מתוך רצון לתת שירות מיטבי לילדים וההורים. ברצוננו להודות לצוותי אגף החינוך ולהנהגת ההורים העירונית על שיתוף הפעולה".

צופית גולן, יו"ר הנהגת ההורים העירונית: "ברצוננו להודות לחברה העירונית על התהליך. לקחנו חלק פעיל בסיורים ובטעימות והיינו חלק מהוועדה המקצועית שהמליצה על הספק הזוכה. אנו סומכים על החברה העירונית בניהול כל ענייני הצהרונים, נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה מלא עמה".


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון


תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר