גולן ביטון
גולן ביטון

התקבל אישור סופי ממשרד התמ״ת לסמלי מוסד עבור צהרוני חוויות

ממלא מקום מנכ"ל רשת חוויות, צביקה מדהלה: "רשת חוויות עומדת בסטנדרטים הקפדניים ביותר שמציבה המדינה לניהול צהרונים". מנהל תחום שירות לקוחות חוויות רחובות, גולן ביטון: "היום ומחר יחולקו בצהרונים מכתבים להורים המפרטים את תהליך הגשת הבקשה, כולל מספר סמל מוסד לכל צהרון שאותו יש להקליד בהזנת הנתונים באתר משרד התמ״ת. מדובר בבשורה גדולה להורים, עם הנחות שמגיעות לאלפי שקלים"

פורסם בתאריך: 19.12.18 12:02

-->

הודעה משמחת להורי רחובות. הבוקר (רביעי) התקבל אישור סופי ממשרד התמ״ת לסמלי מוסד עבור צהרוני חוויות.

ממלא מקום מנכ"ל רשת חוויות, צביקה מדהלה: "רשת חוויות עומדת בסטנדרטים הקפדניים ביותר שמציבה המדינה לניהול צהרונים, על מנת להעניק את החינוך הטוב ביותר לילדכם. בשל כך, נמצאה רשת חוויות זכאית לסמל צהרון מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים (הנחת תמ"ת), שמשמעותו השתתפות המדינה בשכר לימוד במסגרת הצהרונים, מתוך רצון להקל על הנטל הכלכלי שחל על ההורים הזכאים לתמיכה. גובה התמיכה נקבע על-פי מספר דרגות השתתפות, המתבססות על רמת ההכנסה לנפש במשפחה, מלבד במקרים שבהם מצוין אחרת. בשנת הלימודים תשע"ח, 2017-2018, ההשתתפות בשכר הלימוד של הורי הצהרונים עמדה על כ-2 מיליון שקל. אנו שמחים לבשר שגם השנה נמצאה רשת חוויות כמי שעומדת בכל הדרישות המחמירות והיא זכאית לסמל, המעניק סבסוד בשכר הלימוד".

בהודעה שהוציאה רשת חוויות פורטו ההסברים בנוגע לרישום והגשת הטפסים:

רישום ראשוני והגשת טופס אישור קבלה לצהרון:

יודגש כי תהליך הגשת המסמכים לבקשת סבסוד שכר הלימוד, מתבצע ישירות ובאופן עצמאי על ידי ההורים אל מול משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים (תמ"ת). אלו הטפסים אותם תקבלו מרשת חוויות ואותם יש להציג למשרד:

  1. אישור קבלה לצהרון – אותו תקבלו מהצהרון בו הילד נמצא ובו מפורטים פרטי הילד, סמל המסגרת ותאריך כניסה למסגרת בצירוף חתימת מנהלת אגף הצהרונים.
  2. נספח 6 -אותו תקבלו מהצהרון בו הילד נמצא.

על מנת לפתוח בקשה ראשונית במשרד, על ההורה לרשום בגוגל "תמ"ת" ולהיכנס ל"בקשה מקוונת להשתתפות המדינה בשכר לימודים במסגרות מעונות יום, משפחתונים וצהרונים". יש לצרף את המסמכים הנ"ל, בצירוף ת.ז של האם או של מחזיק הילד, כולל ספח פתוח המפרט סטטוס אישי וילדים.

יש לבצע רישום ראשוני עד התאריך 31.12.18 – לא יינתנו החזרים רטרואקטיביים למי שלא יבצע רישום עד מועד זה. במידה וחסר בידיכם מסמך כלשהו, תוכלו להוסיפו בהמשך.

הנחיות כלליות:

לאחר קליטת הבקשה במערכת תקבלו הודעה המאשרת את קליטת הבקשה ומכילה את מספר הבקשה שנפתחה עבור הילד לצרכי מעקב. יש לשמור את מספר הבקשה.

את שאר המסמכים שתדרשו לצרף ניתן יהיה להוריד מאתר משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים (תמ"ת) בהתאם למצבכם האישי והתעסוקתי, למלא אותם ולצרף לבקשה המקוונות תחת "עדכונט" באתר משרד העבודה והרווחה.

לאחר קביעת דרגת ההשתתפות משרד הכלכלה אחראי להעביר לרשת חוויות את ההחלטות בדבר גובה התמיכה, אחת לסוף חודש החל מחודש ינואר.

כאשר הדרגות מתקבלות במשרדי אגף הצהרונים, הן מתעדכנות במערכת רשת חוויות והתשלום מתקזז בהתאם לגובה הדרגה שנקבעה.

לפרטים, הסברים ועזרה בנושא הרשמה מקוונת, ניתן לפנות למוקד משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים (התמ"ת) בטלפון 2969* או 12222-969.
המוקד פעיל בין הימים ראשון עד חמישי, בשעות 8:00 עד 16:00.

בנוסף ניתן לפנות לאגף הצהרונים:
רחוב החבורה 20, בין השעות 8:00-16:00 א'-ה', בימי ב' עד השעה 18:00.
בטלפון: 08-6616371 ובמייל: [email protected]

שימו לב, יש לבצע רישום ראשוני עד ה-31.12.18.

בימים האחרונים הופצו עשרות שאלות ברשתות החברתיות בנושא זה. מנהל תחום שירות הלקוחות ברשת חוויות, גולן ביטון, בדק מדי יום היכן עומדים הדברים מול משרד התמ"ת והיום התקבלה כאמור התשובה החיובית.

גולן ביטון: "היום ומחר יחולקו בצהרונים מכתבים להורים המפרטים את תהליך הגשת הבקשה, כולל מספר סמל מוסד לכל צהרון שאותו יש להקליד בהזנת הנתונים באתר משרד התמ״ת. מדובר בבשורה גדולה להורים, עם הנחות שמגיעות לאלפי שקלים כל אחד בהתאם להנחה שמאושרת לו על ידי משרד התמ"ת".


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון


תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר