הדמיית פרויקט פרי פלייס רחובות - פרי נדלן
הדמיית פרויקט פרי פלייס רחובות - פרי נדלן

משקיעים בדירה להשכרה וטסים בכדור פורח

משרדי המכירות של פרי נדל״ן במתחם פרי פלייס ברחובות פתחו בהפנינג מכירות מיוחד

פורסם בתאריך: 16.7.17 09:44

-->

בימים אלה יוצא לדרך הפנינג מכירות חגיגי לסיום השיווק של הבניין האחרון מתוך שלושה בפרויקט פרי פלייס ברחובות. במהלך החודש הקרוב יפתחו משרדי המכירות של פרי נדל״ן במתחם שברחוב הרצל 238 בעיר  מ-19:00 ועד 23:00 להפנינג ה״לילות הלבנים״, שבמסגרתו יזכו רוכשי הדירות להשקעה בטיסה חווייתית בכדור פורח או במסוק שיוצבו במקום. הטיסה הלילית תאפשר להשקיף מלמעלה על המתחם, על העיר רחובות ועל אזור השפלה.

אם כבר רכשתם דירה בפרויקט אל תתאכזבו. בחברת פרי נדל״ן מציינים כי לא רק הרוכשים במקום יוכלו לחוות את הטיסה בשמי רחובות, אלא גם מי שרכש עד כה דירה יקבל אליו כרטיס ויוכל להגיע.

הפנינג המכירות בפרויקט פרי פלייס הגיע ימים ספורים לאחר שוועדת התכנון והבניה בעיר רחובות אישרה את הפרויקט פה אחד, לקראת קבלת היתר הבניה. מדובר באחד הפרויקטים החשובים בעיר בשנים הקרובות, וכזה שאמור להביא להגדלת היצע הדירות הקטנות המוצעות להשכרה לסטודנטים, הנמצאים במצוקת דיור גדולה באזור השופע במוסדות אקדמאים.

פרי פלייס נמצא על קרקע בשטח של 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל, בסמוך למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קרית המדע ותחנת הרכבת. במסגרת השיווק של הבניין השלישי מציעה פרי נדל״ן לרוכשי הדירות בפרויקט ״ראש שקט״ של שנה בו מובטח להם לקבל שכר דירה חודשי על פי המחירים הריאליים באזור. שכר הדירה שיקבלו הרוכשים למשך שנה יעניק להם תשואה שנתית המוערכת בשיעור של כשישה אחוז. מגורי הסטודנטים בפרויקט "פרי פלייס" הם של 2 חדרים בגודל של כ-35-42 מ"ר לכל יחידה, בתוספת מרפסת של כ-7 מ"ר. כל זאת בשלושה מגדלים בני 24 קומות.  המחירים של הדירות סטודנטים בפרויקט הם החל מ-670 אלף שקל, כאשר ההון העצמי הנדרש להשקעה הוא כ-320 אלף שקל בלבד. בנוסף לדירות הסטודנטים יכלול הפרויקט קניון בשטח של 7,500 מ״ר, מרכז קונגרסים ומלון בן 230 חדרים.

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר