אימוץ גדוד המעברים על ידי עיריית רחובות
אימוץ גדוד המעברים על ידי עיריית רחובות

רחובות מוקירה את החיילים והחיילות ששומרים עלינו

עיריית רחובות ועובדיה מאמצים את לוחמי גדוד המעברים במסגרת פרויקט "אמץ לוחם"

פורסם בתאריך: 18.3.18 09:17

-->

מפגש יוצא דופן התקיים בשבוע שעבר בלשכת ראש העיר בעיריית רחובות. מפקדת גדוד המעברים, נתלי דהן, הגיעה להיפגש עם ראש העיר רחמים מלול, המנכ"ל דורון מילברג, מנכ"ל החברה העירונית יוספה חליבה, יו"ר ועד העובדים רמי מדהלה, מנהל אגף התנועה, הפיקוח והשיטור העירוני ליאור שוקרי, וחברים נוספים מהנהלת העיר, ביחד עם ורדה דרוקר, מנהלת פרויקט "אמץ לוחם" ב"יחד למען החייל".

הסיבה למפגש יוצא הדופן הוא כי הנהלת עיריית רחובות, בשיתוף עם ועד העובדים, החליטו לאמץ את לוחמי גדוד המעברים. מדובר בגדוד שבו כ-600 לוחמים ולוחמות, אשר אחראי על הביטחון בכ-15 מעברים שבעוטף ירושלים ומשתייך לחיל המשטרה הצבאית. חיילי הגדוד עומדים למעשה  יום יום במשך משמרות ארוכות במוקדי החיכוך במחסומים, ונדרשים לבצע בדיקות ולגלות ערנות על מנת למנוע כניסת גורמים עוינים לשטח ישראל, ולמנוע אירועי פעילות חבלנית.

האימוץ הינו במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של "יחד למען החייל" (הארגון המשותף של האגודה למען החייל וקרן לב"י ), אשר אחראי לחבר בין גדודים לוחמים לבין חברות וארגונים לאימוץ חם ומחבק. לגדוד יש מאמץ מחו"ל אשר תורם את סכום התרומה לרווחת חיילי הגדוד על פי כללי הפרויקט, אולם למפקדת הגדוד חשוב היה כי לגדוד הלוחמים יהיה גם מאמץ מהקהילה, ועיריית רחובות יחד עם ועד העובדים החליטו לאמץ במשותף את החיילים.

במהלך המפגש הציגה המג"דית את הגדוד ואת עבודתו. ראש העיר הציג את העיר רחובות ואת עבודת העירייה, והנוכחים דנו בדרכים שבהם ניתן לחבק את הלוחמים ולעשות עבורם. סוכם כי העירייה ועובדיה ייצאו לדרך משותפת עם גדוד הלוחמים ויעשו ככל שניתן עבור חיילים בודדים או ממשפחות מעוטות יכולת, ועבור לוחמות ולוחמי הגדוד בכלל.

ראש העיר רחמים מלול: "אנו מוקירים את עבודת הלוחמים בשטח ונשמח לאמץ את גדוד המעברים, להוות להם בית וחממה ולהעניק להם את התמיכה והאהבה שלה הם ראויים. אני שמח כי נעשה זאת בצוותא עם ועד העובדים".

רמי מדהלה, יו"ר ועד העובדים ומנהל אגף השכונות: "אני מברך על שיתוף הפעולה לאימוץ לוחמות ולוחמי גדוד המעברים. אנחנו מלאים ברעיונות כיצד העובדים יוכלו להוקיר את החיילים והחיילות ששומרים עלינו, ואני בטוח כי העובדים ישמחו לקחת חלק בפעילות מבורכת שכזו".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר