יניב מרקוביץ', צביקה מדהלה ואמיתי כהן במפגש עם התושבים במרכז קהילתי תנופה
יניב מרקוביץ', צביקה מדהלה ואמיתי כהן במפגש עם התושבים במרכז קהילתי תנופה

יניב מרקוביץ': "מבחינתי ביקורת היא כלי לשיפור"

הנהלת רשת חוויות ממשיכה בסדרת פגישות עם התושבים במרכזים הקהילתיים. המפגשים האחרונים התקיימו בשוויץ המדע ותנופה, שבהם ציין יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר ויו"ר הרשת: "זו הדרך להבין את הצרכים בשטח"

פורסם בתאריך: 3.1.18 11:36

-->

הנהלת רשת חוויות ממשיכה בסדרת מפגשים עם תושבי השכונות במרכזים הקהילתיים, במטרה להקשיב לצרכים, לטענות ולרצונות, ולפעול בשנת 2018 לשינוי ושיפור בכל אחד ממרכזי הרשת. במפגשים נוטלים חלק עשרות תושבים והם זוכים להצלחה רבה. יחד עם זאת, יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר ויו"ר הרשת, לא מפחד לשמוע גם ביקורת ותחושות אישיות: "צריך לזכור שאנחנו מגיעים לדבר עם התושבים מתוך רצון לשפר, אבל יש גם תושבים שמגיעים למפגש עם בטן מלאה וזו הזדמנות להגיד את כל מה שהם מרגישים וחווים בקשר עם הרשת. אנחנו מקבלים את הביקורת באהבה וככלי לשיפור ואני מודה לתושבים שמשתפים בתחושותיהם. מכאן המפגשים צומחים לשיח משותף, הצעות ובקשות שהתושבים מעלים, רעיונות וכמובן סיכום הדברים, מה אפשר ומה אי אפשר לתת בהתאם לצרכים".

הניהול והסיכומים נמצאים במעקב וביצוע של ממלא מקום מנכ"ל הרשת, צביקה מדהלה, אשר פועל מול עובדי הרשת ליישם את ההחלטות מהמפגשים. בשבוע שעבר התקיים מפגש במרכז שוויץ המדע והשבוע התקיים מפגש במרכז קהילתי תנופה, שפעילויותיו מותאמות לציבור הדתי בעיר, בהשתתפות רכזי המתנ"ס וחבר המועצה ודירקטוריון הרשת, אמיתי כהן, שמסר: "אני שמח לראות את ההתפתחות של הקהילה ושל המתנ"ס שהייתי מבין יוזמיו. במקביל אני שמח לראות את הבניה של המתנ"ס החדש ומודה לראש העיר רחמים מלול ומברך על שיתוף הפעולה עם יו"ר רשת חוויות, יניב מרקוביץ'".

 

מדהלה: "היה פרגון גדול מצד התושבים בנושא ניהול המתנ"ס והיצע החוגים והתרבות. רשמנו את בקשות התושבים, למשל לפעילות ספורטיבית איכותית המותאמת למגזר הדתי ואנחנו נפעל לשפר את התוכן".

יניב מרקוביץ': "הדיון במקרה הזה התמקד למשל סביב הפעילויות שייערכו במתנ"ס החדש שנבנה בימים אלו בסמוך למבנה הישן. התושבים הביעו את רצונותיהם לשימושים שהוא יאפשר להם וסוג הפעילויות שניתן יהיה לקיים בו. רשמנו את הבקשות והן יעברו לראש העיר וגורמים שותפים נוספים, כך שההחלטה בסופו של דבר תתקבל ממכלול השיקולים והרצונות של כולנו. אמרתי לתושבים שבכל מקרה המקום יהיה איכותי ומתאים לחוגים ופעילות לתושבי השכונה".

המפגשים הקרובים יתקיימו במרכזים הבאים: 8.1 מתנ"ס נאג'רה, 10.1 בית החמישה, 14.1 שוויץ רחובות החדשה, 17.1 מהות, 21.1 גבירול.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר