אבי קינד, דורון מילברג וגיורא בן ארי על רקע הטנדר של סיירת הניקיון
אבי קינד, דורון מילברג וגיורא בן ארי על רקע הטנדר של סיירת הניקיון

חדש ברחובות: סיירת ניקיון עירונית

טנדר ייעודי ראשון לפינוי מהיר של אשפה נכנס בימים אלה לשירות סיירת הניקיון העירונית

פורסם בתאריך: 24.12.17 13:36

-->

במסגרת מאמצי עיריית רחובות לשמירה על עיר נקיה, החליטו בעירייה להעתיק את מודל סיירת התיקונים העירונית המוצלח, ולהקים סיירת ניקיון עירונית זריזה. לצורך זאת טנדר ייעודי יתגבר את משאיות איסוף האשפה הסובבות בעיר וישמש "סיירת" מהירה לפינוי זריז של אשפה. הרכב נרכש במטרה לקצר עוד יותר את מהירות וזמינות הטיפול בפניות התושבים בנושאי ניקיון ותברואה.

סיירת התיקונים העירונית מורכבת משני טנדרים אשר מצוידים בכל הכלים הרלוונטיים וסובבים ברחבי העיר הן על פי קריאה והן על פי תכנית קבועה מראש, על מנת לקצר את זמני התיקונים והטיפול בפניות למוקד העירוני. חבר המועצה ומחזיק תיק השירות לתושב, אבי קינד, חשב שסיירת דומה תועיל גם לניקיון העיר, והעלה את הרעיון בפני ראש העיר רחמים מלול, שנתן את האור הירוק לכך. מנכ"ל העירייה דורון מילברג הורה לרכוש ולהשמיש במהירות האפשרית טנדר חדש לשירות סיירת ניקיון עירונית באגף שפ"ע (שיפור פני העיר). במסגרת זו נרכש טנדר איסוזו מצויד בהייבר הידראולי לריקון מהיר של אשפה, הכולל גם מכולה בתוכו. הטנדר יעבוד בכל שעות היממה, בהתאם לקריאות המוקד, במטרה לתת מענה מהיר ויעיל לפניות התושבים ובכך ישפר את זמינות הטיפול בפניות למוקד בנושאי ניקיון ותברואה. בנוסף, בעת סיורו בעיר יטפל במפגעים שייקראו בדרכו.

 

דורון מילברג: "עיריית רחובות משקיעה רבות בשמירה על ניקיון העיר ובשיפור השירות בתחום במגוון דרכים. במסגרת זו החלטנו על הקמת סיירת הניקיון העירונית. יעילותו של השירות תיבחן ותימדד בחודשים הקרובים, ובהתאם לתוצאות ולמסקנות נרכוש רכב נוסף".

חבר מועצת העיר, מחזיק תיק שירות לתושב, אבי קינד: "העירייה תמיד שואפת לשפר את הניקיון ברחבי העיר. לצערי ישנם תושבים שלא מקפידים על חוקי ניקיון בסיסיים ולכן החלטנו לקצר את הליך הטיפול ולרכוש טנדר חדש, אשר יענה מיידית ובטווח קצר לפניות התושבים אל המוקד העירוני. אני קורא לתושבים להמשיך ולהביע אמון במוקד העירוני, לגלות אכפתיות לסביבה ולהיות שותפים שלנו בשמירה על ניקיון העיר".

חבר מועצת העיר, מחזיק תיק שפ"ע, גיורא בן ארי: "אני שמח על רכישתו של הטנדר, אשר כניסתו לעבודה שוטפת במשמרות בעיר רחובות תפתור בעיות ניקיון בעיר".

ראש העיר רחמים מלול: "הרכב הייעודי יקצר עוד יותר את זמני המענה בנושאי ניקיון ותברואה ברחבי העיר, ויוכל להגיע בזריזות וללא בעיות לכל מקום בעיר, גם לרחובות הצרים והעמוסים ביותר. סיירת הניקיון העירונית תפעל במהירות וביעילות בדומה לסיירת התיקונים המהירה של המוקד העירוני".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר