ארגון המורים העל יסודיים הודיע על שביתת אזהרה מחר בכיתות י'-י"ב ברחבי הארץ. ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, ביקש למצוא פתרון לתיכוניסטים המושבתים מחר באמצעות רשת המרכזים הקהילתיים העירונית. יניב מרקוביץ', יו"ר רשת חוויות, נענה לבקשה ובכך ייפתחו מחר חל מהשעה 8:00 בבוקר המתנ״סים לטובת התיכוניסטים, ובהם: הספרייה העירונית, חוויות שווייץ, חוויות רחובות החדשה, מרכז כפר גבירול וחווית קרית משה. בכל אחד מהמקומות ייפתחן חדרי העיון במקום יעמדו לרשותם עמדות מחשב, wi-fi חינם ושתייה חמה.
![רחמים מלול (צילום: ג'ני גפטרשוסטר)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2017/05/AR-G-A-רחמים-מלול-גני-גפטר002.jpg.webp)
רחמים מלול (צילום: ג'ני גפטרשוסטר)
![יניב מרקוביץ'](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2017/07/יניב-מרקוביץ-472x500.jpg.webp)
יניב מרקוביץ'
ראש העיר רחמים מלול: ״חשוב לנו לשמור על שגרת לימודים לתיכוניסטים בעיר רחובות. ברשת חוויות הפרוסה בכל העיר הם יוכלו להיפגש או ללמוד מחר״.
המשנה לראש העיר ויו״ר רשת חוויות יניב מרקוביץ': "רשת חווית נותנת מענה לחינוך הבלתי פורמאלי של הנוער ורואה בשביתה זמן שאפשר ורצוי לנצל למסגרת למידה אישית, ללימוד למבחנים ולהשלמת שיעורים ועבודות. כולם מוזמנים".
תגובות