מנכ״ל החברה העירונית מגיש את תוכנית העבודה לשנת 2020 לראש העיר
מנכ״ל החברה העירונית מגיש את תוכנית העבודה לשנת 2020 לראש העיר

תקציב החברה העירונית רחובות לשנת 2020 יגדל בכ-8%: יותר אירועים, יותר לספורט ויותר לצהרונים

דירקטוריון החברה העירונית אישר את התקציב לשנת 2020 שיעמוד על כ-116 מיליון שקלים, המשקף עליה של כ-8% מתקציב 2019 שעמד על כ-108 מיליון שקלים. בין היעדים המרכזיים: חיזוק הקשר עם התושבים

פורסם בתאריך: 24.2.20 06:37

-->

השבוע נערכה ישיבת דירקטוריון החברה העירונית הראשונה לשנת 2020, בראשותו של יו"ר הדירקטוריון, ראש העיר רחמים מלול. בישיבה זו מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה, הציג לדירקטורים את סיכום פעילות 2019 של החברה ואת מטרותיה המרכזיות לשנה הנוכחית.

בשנה החולפת הוביל עובדיה תהליך אסטרטגי יחד עם מנהלי החברה, ובמסגרתו נכתב חזון שמבטא את מחויבות החברה העירונית ועובדיה לביצוע פעילויות התרבות, הספורט והפנאי עבור כלל התושבים והקהילות בעיר. כמו כן, נבחרו 4 ערכים מרכזיים שמנחים את כל פעילות החברה: מקצועיות, שליחות, שירותיות וחדשנות, נערך תהליך של מיקוד ואפיון צרכי התושבים בתחומי פעילות החברה, ונקבעו מטרות לשנה הבאה לפעילותה. כל זאת על מנת לייעל את שירותי החברה לתושבים ולשפר אותם.

החברה העירונית עמדה ביעדי התקציב לשנת 2019, ומציגה כעת צפי גידול לשנת 2020: בשנת 2020 צפוי גידול בהיקף הפעילות של החברה, ובפרט בתחום האירועים עם חגיגות 130 שנים לרחובות שהחברה מבצעת עבור עיריית רחובות. עוד צפויים יוזמות ואירועים בתחום הספורט, אירועי קיץ ברחבי השכונות צפויים להתרחב לאור ההצלחה אשתקד, וכן צפויה לגדול הפעילות בתחום הצהרונים.

אחת מהמטרות העיקריות לשנת 2020 היא חיזוק הקשר בין החברה העירונית לבין התושבים והתושבות הנהנים משירותיה, בין היתר באמצעות אתר אינטרנט חדש. מטרה נוספת היא העמקת שיתופי הפעולה האסטרטגיים ויצירת שיתופי פעולה חדשים במסגרת העירייה, במסגרת העיר והן מחוצה לה.

תקציב החברה לשנת 2020 יעמוד על 116,699,092 שקלים המשקפים עלייה של כ-8% ביחס לשנת התקציב הקודמת, אז עמד על 108,307,234 שקלים.

ראש העיר רחמים מלול: "אנו מברכים על יישום המדיניות המבוצע על הצד הטוב ביותר על ידי החברה העירונית לתרבות נופש וספורט, על הגידול בהיקפי הפעילות ועל האופן בו מנוהלת החברה על ידי המנהלים והעובדים. אנו בטוחים כי בשנה הקרובה החברה תחדש ותעניק שירות מצוין לתושבים, לאור התהליכים שהוצגו בפנינו".

חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "אני מלווה מקרוב את החברה העירונית אשר עושה עבודת קודש בהבאת התרבות לעיר בכל ההיבטים, למגוון אוכלוסיות. אני מברך את מנכ"ל החברה העירונית איציק עובדיה ואת כל עובדיה על ההשקעה הגדולה במשך כל ימות והשנה, ועל תוכנית מרשימה לשנה הבאה, שנת ה-130 לעיר, שבה יש לחברה תפקיד משמעותי. אין לי ספק שנעשה זאת על הצד הטוב ביותר".

מנכ"ל עיריית רחובות, דורון מילברג: "התקציב החדש של החברה מבטא התרחבות בעשייה, וכל זאת לרווחת תושבי העיר. אני שמח שיש התמדה בכל הפעילויות המסורתיות של החברה שגובשו בשנים האחרונות מאז הוקמה, ואף יורחבו השנה לפעילויות נוספות במסגרת חגיגות ה-130 לעיר".

מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה: "אני מבקש להודות באופן אישי לכל אחד ואחת מעובדי החברה, מבכירי המנהלים ועד אחרון העובדים, על התהליך שעברנו בשנה החולפת, ההשקעה בתפקיד, על המסירות והמקצועיות, הנחישות וההתמדה של כולם. אני בטוח ששנת 2020 תהיה שנה של בשורה בפעילות החברה, לאור התשתית שהנחנו בשנה שעברה".


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון


אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר