-->
יו"ר רשת חוויות רחובות, אמיתי כהן, ממשיך במבצעי קמחא דפסחא. היום (ראשון) החל מהשעה 17:00 תיערך בחוויות קרית משה חלוקה של כ-20 טון ירקות, שיחולקו באריזות מוכנות לכלל הציבור שיגיע. זאת הודות לתרומתם של משפחת קולב מהשדות של הטוב והמטיב.
![](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2019/04/e2a7d95ccbc6af73b774ca672e68e546.jpeg.webp)
ירקות לחלוקה
![](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2019/04/617bb20937492ef06f6497e4142bbd0f.jpeg.webp)
אמיתי כהן וגולן ביטון
רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?
הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"
הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד
הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון
תגובות