רחמים מלול ויניב מרקוביץ'
רחמים מלול ויניב מרקוביץ'

רוצים להשפיע על נראות העיר? לראשונה ברחובות כנס שיתוף ציבור בתחום חזות העיר, ניקיון וסביבה

עיריית רחובות קוראת לציבור לקחת חלק בעיצוב מדיניות חזות העיר והסביבה באמצעות השתתפות בכנס תושבים משפיעים. רחמים מלול: "כנס זה הוא אחד מהצעדים למימוש מדיניות כוללת". יניב מרקוביץ': מטרת הכנס לאפשר לתושבים לחלום איך היינו רוצים לראות את רחובות בעוד מספר שנים מהיום"

פורסם בתאריך: 4.2.19 16:22

-->

"תושבים חושבים סביבה": עיריית רחובות קוראת לציבור לקחת חלק בעיצוב מדיניות חזות העיר והסביבה באמצעות השתתפות בכנס תושבים משפיעים ראשון מסוגו. הכנס ייערך ביום שני ה-25.2 בשעה 19:30 במתנ"ס חוויות ברחובות המדע, בהרשמה מראש.

הכנס, יוזמת ראש העיר רחמים מלול וסגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, יניב מרקוביץ', יתקיים במטרה לייצר חשיבה משותפת עם התושבים בתחומי הפעילות הנוגעים לסביבה ולניקיון העיר.

מלול: "נושא חזות העיר חשוב לעירייה, אך לא פחות מכך חשוב לתושבים. המטרה היא לייצר בנק רעיונות במגוון תחומים, על מנת להעשיר את הפרויקטים העירוניים ולתעדף אותם בשיתוף הציבור. כנס זה הוא אחד מהצעדים למימוש מדיניות כוללת שאותה הגדרנו כ'תושבים משפיעים'. אני קורא לתושבים להגיע ולהיות שותפים לעיצוב ושיפור פני המרחב הציבורי והסביבתי".

תהליך שיתוף הציבור ייערך סביב שולחנות עגולים שבכל אחד מהם יידון נושא אחר, במספר תחומים מרכזיים: יוזמות סביבתיות, אלמנטים סביבתיים במרחב, מיחזור בעיר, הצעות ייעול ושיפור מערך חזות העיר, ומיזמים ופרויקטים להשבת אנרגיה מבוזבזת. בסיום תהליך שיתוף הציבור יגובש דו"ח רעיונות ויוזמות התושבים, אשר יסייע בהכנת תכניות העבודה של אגף חזות העיר בשנים הקרובות.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, יניב מרקוביץ': "אני מזמין את הציבור לחשיבה משותפת ולהזדמנות להשפיע בתחום הקרוב ללבו של כל תושב ותושבת בעיר. התחלנו ליישם את מדיניות 'תושבים משפיעים' סביב עיצוב פני מרכז קהילתי בעיר, ואני שמח להביא אותה ליישום גם במישור העירוני הנוגע לכלל הציבור – איכות הסביבה וניקיון העיר. מטרת הכנס היא לאפשר לתושבים להיות שותפים לרעיונות, להשפיע על גיבוש תכניות עבודה ולכולנו ביחד לחלום איך היינו רוצים לראות את רחובות בעוד מספר שנים מהיום. אם לא חולמים – לא מגשימים".

הכנס ייערך ביום שני ה-25.2 בשעה 19:30 במתנ"ס חווית שוויץ המדע. ההשתתפות בכנס מותנית בהרשמה מראש בקישור זה.

ניתן לקבל סיוע בהרשמה מקוונת בטל': 089392217 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-14:00.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון


תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר