יניב מרקוביץ'
יניב מרקוביץ'

גם רשת חוויות מוזילה את התעריפים לקייטנות הקיץ

יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר ויו"ר דירקטוריון רשת חוויות: "השתדלתי לענות לכל פונה ביממה האחרונה מתוך אחריות, ומנהיגות והבנה אמיתית של מצוקת ההורים, גם כשהושמעו טענות לא פשוטות"

פורסם בתאריך: 28.5.18 14:07

-->

ברשת חוויות החליטו להוזיל את התעריפים לקייטנות הקיץ.

יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר ויו"ר דירקטוריון רשת חוויות: "אמש פרסמנו את מסלולי הקייטנות לגני הילדים בעיר רחובות. לאחר בחינת צו שר הפנים ויישום פתיחת מסלול לקייטנות הציבוריות כמופיע בצו. בעקבות הפרסום קיבלתי פניות רבות מההורים, ואני קשוב לבקשותיהם ולהנהגת ההורים, אשר מייצגת את כלל התלמידים במערכת החינוך בעיר. השתדלתי לענות לכל פונה ביממה האחרונה מתוך אחריות, ומנהיגות והבנה אמיתית של מצוקת ההורים, גם כשהושמעו טענות לא פשוטות. בשל הרצון להקל על הנטל הכלכלי המוטל על כתפי ההורים בחודשי הקיץ, החלטנו להוזיל את המחירים ולהתחשב במשפחות עם יותר מילד אחד בקייטנות ו/או אימהות חד הוריות. ראש העיר, רחמים מלול, נעתר באופן מיידי לבקשתי זו, ובשילוב כוחות הצלחנו לגייס תקציב נוסף לצורך מימון הנחות אלו. חשוב להבין שלהבדיל מבתי הספר, הממשלה איננה מסבסדת את קייטנות גני הילדים. נמשיך לעשות כל מאמץ כדי להביא לתושבי העיר את הקייטנות הטובות ביותר ודלתנו תמיד פתוחה להורים. כל המידע יתעדכן במהלך היום באתר רשת חוויות ואני קורא להורים למהר ולהירשם. חופשה נעימה!".

הפחתת מחיר בקייטנות גני ילדים, במסלול 23 ימים, הנערכות בגני הילדים:

במסלול ליום ארוך המחיר יופחת ל- 2,000 שקלים  (במקום 2,171 שקלים).

ייפתח מסלול של קייטנה ציבורית לחודש יולי מלא:

יום קצר 23 ימים, 07:30-13:00, המחיר 1,225 שקלים.

יום ארוך 23 ימים, 07:30-16:00, המחיר  1,840 שקלים.

הנחות יוענקו למשפחות עם מספר ילדים בקייטנות גני הילדים (לא תקף בקייטנות ציבוריות): חד הוריות / הוריים  5%; מספר ילדים (שניים ומעלה בקייטנות גני הילדים) 5% ילד ראשון, 10% ילד שני, 15% ילד שלישי ואילך. ניתן לפנות לוועדת הנחות דרך אגף הגיל הרך בכל בקשה מיוחדת.

תשלומים: החיוב יתבצע ב-3 תשלומים באופן אוטומטי. במידה ורוצים תשלומים נוספים (או פחות) יש לכתוב זאת בהערות.

דגשים חשובים: כל מי שכבר נרשם יזוכה באופן אוטומטי ואין צורך לפנות לחוויות. מאחר והרישום מבוצע על ידי חברה חיצונית, המחירים יעודכנו אוטומטית בעת החיוב.

בשונה מבתי הספר, בקייטנות גני הילדים אין סבסוד של המדינה. המדינה החליטה שרחובות לא זכאית לסבסוד בגני הילדים ולכן מראש המחיר גבוה יותר, מאחר ואין השתתפות של משרד החינוך ו/או האוצר.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר