-->
שיר אלמליח נצפתה בחוף הים של פלמחים כשהיא מדגמנת בגדי ים של טורקיז. מסתבר שהצילומים המקוריים נדחו בשל מזג האוויר הסוער, אלא שגם כשכבר יצאה השמש היא לא באמת חיממה, וכך מצאה עצמה אלמליח קופאת מקור בסצנות שונות בין הדיוניות, הסלעים והמים.
כדי לחמם את הדוגמנית נעשה שימוש בלא מעט חלוקים ומגבות, אלא שגם זה לא ממש עזר ובשלב מסוים הצוות נאלץ לכסות את גופה במייק אפ, אחרי שהרגליים שלה נהיו כחולות מהאבנים הקרות והמים הקפואים. בררררר.
![שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2018/02/שיר-אלמיח-בצילומי-קמפיין-קיץ18-של-טורקיז-צילום-שוקה-כהן-7-750x500.jpg.webp)
שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)
![שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2018/02/שיר-אלמיח-בצילומי-קמפיין-קיץ18-של-טורקיז-צילום-שוקה-כהן-2-750x500.jpg.webp)
שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)
![שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2018/02/שיר-אלמיח-בצילומי-קמפיין-קיץ18-של-טורקיז-צילום-שוקה-כהן-20-333x500.jpg.webp)
שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)
![שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2018/02/שיר-אלמיח-בצילומי-קמפיין-קיץ18-של-טורקיז-צילום-שוקה-כהן-28-750x500.jpg.webp)
שיר אלמליח (צילום: שוקה כהן)
אלעד.
יש כמוהה כמו ז ב ל בעיר הגדולה הן באות למועדונים מחופשות הן באות מי הדרום וגם מהצפון מרוקקיות מחפשות כסףףףףףף חחח זה בגנים שלהן.