-->
אייל גולן פתח את סיבוב הופעות הקיץ שלו בהיכל מנורה מבטחים מול 7,500 צופים, ובהם גם אמא רונית והילדים ליאם ואלין, השורדים מעיין אדם, בר זומר ורז זהבי, הקולגה מאיה בוסקילה ורבים אחרים.
![שרדו את ההופעה. אייל גולן והשורדים (צילום: אלוני מור)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2017/07/AR-M-C-אייל-גולן-והשורדים-צילום-אלוני-מור-750x500.jpg.webp)
שרדו את ההופעה. אייל גולן והשורדים (צילום: אלוני מור)
![שרדו את ההופעה. אייל גולן והשורדים (צילום: אלוני מור)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2017/07/AR-M-C-אייל-גולן-והילדים-צילום-אלוני-מור-333x500.jpg.webp)
שרדו את ההופעה. אייל גולן והשורדים (צילום: אלוני מור)
מאחורי הקלעים נפגש הזמיר עם הילדים ועם יוצאי הישרדות ואמר להם שהוא לא מפסיד אפילו תוכנית אחת. אממה? ההופעה התקיימה בדיוק במוצאי שבת, אז גולן עדכן שהוא מקליט.
![מקליט הישרדות. אייל גולן (צילום: אלוני מור)](https://www.arimnews.co.il/wp-content/uploads/2017/07/AR-M-C-אייל-גולן-2-צילום-אלוני-מור-750x500.jpg.webp)
מקליט הישרדות. אייל גולן (צילום: אלוני מור)
ומה גולן עושה בין הופעה להופעה? ממשיך להתרוצץ בחדר הכושר ומתרגש מכך שבנו יאן נבחר להיות אבא של שבת בגן.
תגובות