עורכי דין ברחובות. תמונה ממאגר Shutterstock
עורכי דין ברחובות. תמונה ממאגר Shutterstock

עורכי דין ברחובות שכדאי להכיר

בין אם מדובר בגירושין, צוואות או תאונות דרכים חשוב להסתייע בעורכי דין בעלי ניסיון רב שילוו אתכם בשעות הקשות ובתהליך הארוך. הכירו עורכי דין ברחובות שיעזרו לכם למצות את הזכויות המגיעות לכם

פורסם בתאריך: 3.7.19 11:31

עדכון אחרון: 1.9.20 00:00

בין אם מדובר בתחום מקרקעין, גירושין, הוצאה לפועל או פשיטת רגל, רצוי להתייעץ עם עורכי דין ברחובות אשר יובילו אתכם במקצועיות בייצוג המשפטי.


עו"ד קרן כץ

זה למעלה מעשור שעו"ד קרן כץ סיימה את לימודיה בתחום עריכת דין, מתוכו כשנה וחצי בעלת משרד בוטיק עצמאי. היא בעלת תואר שני בעריכת דין ומתמחה בעסקאות נדל"ן, צוואות וירושות, הסכמי ממון וייפוי כוח מתמשך.

למשרד עו"ד קרן כץ ניסיון רב בייצוג בעסקאות נדל”ן תוך ניסוח חוזה מקרקעין הנותן מענה מקיף ויסודי לצדדים מתוך מטרה להשלים ולסיים את עסקת המקרקעין לשביעות רצון הצדדים. ייחודה בתחום מקרקעין מתבטא בידע הרב שרכשה בעת ששימשה בין היתר שנים רבות כיועצת משפטית של חברות נדל"ן מובילות ובמסגרת עבודתה זו ייצגה רוכשים, קבלנים ויזמים.  כמקצוענית בתחומה היא מקפידה לברר אודות החברה הקבלנית, לנסח סעיפים בצורה חד משמעית שאינה משתמעת לשתי פנים, והכל במטרה להגן על הקונה. "יש לי ניסיון עשיר בחברות נדל"ן וחברות קבלניות ולכן אני מכירת את נקודות התורפה, יודעת בדיוק מה חשוב לוודא מולן, איך לקרוא תשריטים ותוכניות בנייה, מכירה היטב את הניסוחים הבעייתיים שמוכנסים לעתים בחוזים ומקפידה להסיר אותם ולהגן על לקוחותיי".

עו"ד קרן כץ (צילום: מיכל קושרוב michal kushrov)

עו"ד קרן כץ (צילום: מיכל קושרוב michal kushrov)

"במהלך השנים ייצגתי לקוחות בכל תחומי המקרקעין והעסקאות הנפוצות הינן קנייה או מכירת דירה. בין אם מדובר במוכר הנדל”ן או בין אם מדובר בקונה אני בודקת את מצב הזכויות במקרקעין (כגון טיב זכויות המוכר, עיקולים ו/או שעבודים, צווים כלשהם על זכויות המוכר), אני מוודאת כי אין מגבלות המונעות ביצוע עסקת נדל”ן ודואגת כי במידה וקיימים עיקולים או שעבודים או הערות אחרות, הרי שאלו יוסרו קודם לרישום הזכויות במקרקעין על שם הקונה", מסבירה עו"ד קרן כץ, "בנוסף אני מלווה את הרוכשים בהליך המשכנתא, ומייצגת עד לקבלת מפתח לדירה, ואף לאחר מכן לכל אורך הדרך".

צוואות – "חשוב שעו"ד המטפל בצוואה יהיה בעל ניסיון כדי למנוע בעתיד התנגדויות לצוואה", היא מסבירה. לקוחותיה זוכים לקבל צילומי סטילס ווידאו המתעדים את רגעי החתימה על הצוואה, המשמשים סוג של גיבוי לצוואה הכתובה, מתוך מטרה שבמידה ותהיה התנגדות בגינה יגיעו לבית המשפט, ניתן יהיה לראות את המצווה, לשמוע את קולו ולהבחין בצלילות דעתו.

ירושות – תחום דיני הירושה קובע מי הזכאים לירושה, חלקיהם בירושה, חלוקת הירושה בין היורשים לפי חוק. משרדה מטפל בהגשת בקשה לצו קיום צוואה לאחר המוות, פנייה לרשם הירושות, טיפול בטעויות במידה וקיימות, וטיפול בכל הקשור בנכסים ו/או כספי ירושה "חשוב להבין במידה והתגלתה טעות, הכספים אינם מועברים ליורשים גם אם הם זקוקים לכך במיידי, אבל ללא צו ירושה תקין לא ניתן לשחרר אותם. לכן מלכתחילה הקפידו לגשת לעו"ד הבקיא בתחום הצוואות שמכיר את התחום על בוריו ויודע מאילו טעויות להימנע, כך שבעתיד היורשים לא יגיעו למצבים לא נעימים שיעלו להם בזמן ובכסף".

ייפוי כוח מתמשך – הליך המאפשר לאנשים בעודם בחיים, לקבוע מי יטפל בכל ענייניהם במידה וחלילה יהפכו בלתי כשירים לכך. "נהוג למנות מיופה כוח שאדם סומך עליו שייכנס לנעליו בבוא העת, כולל טיפול בנכסים, בכספים ואפילו בעניינים רפואיים למשל במקרה שיש צורך בניתוח דחוף במקום להגיש בקשות והליכים לבית משפט שיחליט כאפוטרופוס, אותו מיופה הכוח בעל זכות חתימה שחוסך הרבה סכסוכים, הוצאות מיותרות, טרטור ובזבוז זמן וכסף".

הסכמי ממון – עורכת הדין קרן כץ, בקיאה בהכנת הסכמי ממון, ליווי זוגות לכל אורך הדרך והעלאת הדברים על הכתב בצורה הטובה בייותר שתשקף את רצון הצדדים. גם כאן כמובן ישנה חשיבות מכרעת לבחירה בעו"ד מקצועי אשר מבין בעיקר בתחום החקיקה, שכן אם ההסכם יהיה נוגד את החוק אין לו כל תוקף.

משרד עו"ד קרן כץ מזמין אתכם לפגישת התייעצות בתחומים שלעיל וחרט על דגלו אמינות, מקצועיות, שירות אישי ומחירים הוגנים.

טלפון: 074-7289828

טלפון נייד: 054-9508980

מייל: [email protected]

כתובת: משולם סרנגה 127, רחובות

פייסבוק: משרד עורכי דין – קרן כץ


עו"ד אירנה פיין, עורכת דין ונוטריונית ברחובות

בבואנו לחתום על מסמכים בעלי תוקף משפטי, עלינו לזכור שישנה חשיבות רבה לשפת עריכתם. מסמכים דוגמת צוואות, הסכמי ממון, ייפוי כוח והסכמי חיים משותפים  – חשוב שינוסחו בשפת החותמים, בה הם מדברים, כותבים, קוראים ומבינים. עו"ד אירנה פיין, עורכת דין ונוטריונית, מציעה במשרדה שברחובות שירותי נוטריון בשבע שפות, בהן עברית, רוסית, רומנית, אוקראינית, אנגלית, ועוד.

עו"ד אירנה פיין (צילום: באדיבות "תמונות וחיוכים" רחובות)

עו"ד אירנה פיין (צילום: באדיבות "תמונות וחיוכים" רחובות)

מדוע קיימת חשיבות גדולה לשפה בה מנוסחים מסמכים משפטיים?

מסמכים משפטיים מטבעם מועדים לתקיפה והתנגדות, לעיתים כעבור שנים רבות ממועד החתימה. אם נחתם המסמך בשפה אשר אינה ידועה היטב לחותם, הדבר פותח פתח לטענה כי חתם עם המסמך מבלי להבין את תוכנו ומבלי להתכוון אליו. באופן זה, בן או בת הזוג ילידי חו"ל, אשר חתמו על הסכם הממון בשפה העברית, עלולים לטעון בעת הגירושין שלהסכם אין כל תוקף שכן לא הבינו את תוכנו. כמו כן, קרובי אדם שנפטר עלולים לטעון לאחר מותו, כי צוואתו פסולה נוכח העובדה שנחתמה בשפה שלא הייתה ידועה לו ,היטב והוא נפל קרבן להונאה.

עו"ד ונוטריון אירנה פיין הינה בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מטעם אוניברסיטה העברית בירושלים וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 1990. משרדה מעניק שירותים בדיני משפחה, דוגמת ירושות, צוואות, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, ייפוי כוח ותביעות אבהות. כמו כן, במשרדה של עו"ד פיין מוצעים שירותי תרגום נוטריוני למסמכי נישואין הנערכים בחו"ל, דוגמת קפריסין, אוקראינה, רוסיה, צרפת, דנמרק, קנדה ועוד; וכן למסמכי אזרחות המוגשים למשרד הפנים ולשגירויות זרות וכן לבתי המשפט ולמוסדות שונים בארץ ובחו"ל. השירות מוענק מתחילתו ועד סופו – תרגום, אישור נוטריוני ואפוסטיל (חותמת משרד החוץ ומשרד המשפטים המעניקה תוקף משפטי למסמך באופן שיתקבל במדינות זרות).

למה בכלל לערוך הסכם ממון לנישואין או לחיים משותפים? האם זה חשוב רק לעשירים?

בני זוג העומדים לקראת נישואין ובני זוג ידועים בציבור, חשוב שיערכו הסכם ממון, גם אם אינם "בעלי ממון". הסכם הממון מסדיר את חלוקת הרכוש בין בני הזוג למקרה של סיום הקשר, באופן המונע מחלוקות וסכסוכים מייגעים בעתיד, לעיניי הילדים. יש להדגיש, שהסכם כזה מתייחס לא רק לרכוש הקיים, אלא גם לרכוש העתידי הפוטנציאלי, וכן מסדיר את הפרדת האחריות לחובות של אחד מבני הזוג. הסכם ממון מושכל שייערך בידי המומחה לדבר, ימנע הוצאות הון עתק בעתיד ויחסוך גם הרבה זמן ועצבים.

ומה לעניין הצוואות? האם כל אדם חייב לחתום על צוואה?

אין חובה לערוך צוואה; בהיעדר צוואה, לאחר מותנו יתחלק רכושנו בין היורשים לפי הדין. ואולם, לא כולנו מודעים לאופן חלוקת הרכוש בהתאם לדיני הירושה החלים בישראל. לדוגמא, בני זוג ללא ילדים מוותרים לעיתים על עריכת צוואה, מתוך מחשבה מוטעית, שלאחר מותם יעבור רכושם ממילא אל בן הזוג. אין זה כך, שכן בהיעדר צוואה יצטרך בן הזוג הנשאר בחיים להתחלק בירושה עם קרובי המנוח, לעיתים עם אחיו או עם בני דודיו. דוגמא נוספת היא דודה שיש לה אחיין אחד, והיא בטוחה שכל רכושה יעבור אליו. ואולם, לא תמיד קל להוכיח שאכן אותו אחיין הוא קרוב המשפחה היחיד, והליך כזה עלול לקחת שנים ויעלה הון תועפות.

ולא זו אף זו, גם הורים לילדים, כדאי שייערכו צוואה הדדית המאפשרת לבן הזוג הנשאר בחיים ליהנות ממלוא הרכוש המשותף, מבלי להתחלק בו עם הילדים בעודו בחייו.

צוואה מושכלת, הכתובה בלשונו של האדם והערוכה בהתאם לדין, אמורה להסדיר את חלוקת הרכוש בדיוק לפי רצונו של האדם ולמנוע סכסוכים מיותרים שלאחר מותו.

ניסיונה הרב, הידע המקצועי, השליטה בשפות זרות והמוניטין אותו צברה במהלך השנים, מאפשרים לעו"ד אירנה פיין להעניק שירות מקצועי ואדיב בתחומים המפורטים לעיל.

עו"ד אירנה פיין, עורכת דין ונוטריונית ברחובות

אחד העם 1, רחובות

טלפון: 050-3048949

מעבר לאתר

דוא"ל: [email protected]

עו"ד אירנה פיין. התמונה באדיבות "תמונות וחיוכים" רחובות

עו"ד אירנה פיין. התמונה באדיבות "תמונות וחיוכים" רחובות

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר