קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות (צילום אילוסטרציה)
קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות (צילום אילוסטרציה)

מחירי הקייטנות ברשת חוויות לא יעלו בהוראת ראש העיר. ההרשמה נפתחה

נפתחה ההרשמה לקייטנות רשת חוויות בגני הילדים ובמרכזים הקהילתיים. ראש העיר רחמים מלול הנחה שלא להעלות את המחירים ואמר: "המהלך נעשה מתוך התחשבות בנטל הכלכלי המונח על כתפי ההורים בחודשי הקיץ"

פורסם בתאריך: 30.5.19 11:51

-->

זה אמנם מגיע באיחור קל, אך הבוקר (חמישי) רשת חוויות רחובות פותחת את ההרשמה לקייטנות גני הילדים. זאת לאחר שבימים האחרונים הוסדר מתווה פעילותן בעיר בהתאם לתיקון לצו שהוציא שר הפנים ולמחירים שנקבעו בצו הקייטנות הציבוריות.

בחוויות מדגישים כי בשיתוף עם הנהגת ההורים נקבע מתווה להפעלת קייטנות צהרוני גני הילדים במסגרת מלאה בתוך הגנים עד השעה 16:30, זאת במקביל לקייטנות הציבוריות, כך שלרשות הציבור יעמדו שני המסלולים לבחירה. בנוסף, נפתחה ההרשמה לקייטנות במרכזי רשת חוויות לילדי גילאי בתי הספר, אשר מציעות פעילויות מדע, חקר, אומנות, הישרדות, קפוארה, מבוכים ודרקונים, מחול, אילוף כלבים, היפ-הופ, טאיקוונדו, מיינקראפט התעמלות אמנותית ועוד.

מהרשת נמסר כי בשני מסלולי הקייטנות נבחר השנה נושא "קיץ של אומניות", במסגרתן יכירו ויחוו הילדים אמנים מפורסמים, ייצרו בחומרים שונים ומגוונים, ייהנו מהצגות איכות ומופע מוזיקלי, חוגי העשרה, אומניות הבמה, יצירה, מדע ועוד.

בשני המסלולים יתקיימו שלושה חוגים בשבוע, שיכללו פעילויות דרמה, ריקוד, תנועה ומוזיקה. בקייטנות שמפעילה רשת חוויות בגני הילדים, יתקיים יום ארוך עד השעה 16:30. יש לציין שיום ארוך בקייטנות הציבוריות יתקיים עד השעה 16:00 בתוך מבנה מרכזי אזורי שייבחר בהתאם לרישום, והן מותנות ב-28 נרשמים, על בסיס מקום פנוי.

קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות

קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות

 

מסלולי קייטנות צהרוני גני הילדים: במהלך חודש יולי יפעלו הקייטנות בתוך גני הילדים, בין התאריכים 1-21.7.19, כאשר יום קצר יתקיים בין השעות 7:30-13:00 ועלותן תעמוד על 990 שקלים, ויום ארוך יתקיים בין השעות 7:30-16:30 ועלותו תעמוד על 1,416 שקלים.

כמו כן, קייטנות הצהרונים של רשת חוויות מציעות גם מסלול ארוך יותר, הכולל 23 ימים בין התאריכים 1-31.7.19, באותן שעות פעילות ובעלות של 1,518 שקלים ליום קצר ו-2,000 שקלים ליום ארוך. הקייטנות יפעלו בין הימים ראשון לחמישי.

מסלול הקייטנות הציבוריות, שכאמור פתיחתן מותנת במספר הנרשמים, יפעלו בין התאריכים 1-21.7.19 , כאשר יום קצר יתקיים בין השעות 07:30-13:00 בעלות של 800 שקלים ויום ארוך יתקיים בין השעות 07:30-16:00 בעלות של 1,200 שקלים. מיקום הקייטנות יקבע במבנה מרכזי אזורי, בהתאם לביקוש והוא יתבצע על בסיס מקום פנוי ומותנה במינימום של 28 נרשמים.

הקייטנות הציבוריות מציעות גם מסלול ארוך יותר, הכולל 23 ימים בין התאריכים 1-31.7.19, באותן שעות פעילות (7:30-13:00/16:00) ובעלות של 1,225 שקלים ליום קצר ו-1,840 שקלים ליום ארוך. הקייטנות יפעלו בין הימים ראשון לחמישי.

קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות

קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות

 

מסלול קייטנות חודש אוגוסט של צהרוני גני הילדים של רשת חוויות:

רשת חוויות מציעה לתושבים להירשם גם לקייטנות חודש אוגוסט, שיפעלו למשך שישה ימים, בין התאריכים 1-8.8.19 במתחם רחובותי (גני חרמון, אדיר, גלבוע), מתחם יובל נאמן (גן הרמוניה), מתחם הרמן מאאס (גני סביון, לוטוס), מרכז העיר ( גני איריס, שלדג, תבור), מתחם אפרים קציר (גני יהל, רמון, הר סיני), מתחם רחובות החדשה (גני מנגו, תפוז, תדהר), מערב העיר (גני סיגלון, רקפת) ורחובות ההולנדית (גני כרמים, אמירים, יעלון). עלות יום קצר תעמוד על 396 שקלים ועלות יום ארוך 566 שקלים.

במרכזי הרשת נפתחה ההרשמה לעשרות קייטנות לגילאי בית ספר יסודי, במגוון תחומים ונושאים. במרכז שוויץ המדע יופעלו קייטנות הישרדות, מבוכים ודרקונים, מחנה קפוארה, מחול, אומנויות, מיינקראפט, מחנה התעמלות אמנותית וקייטנת מולקולה העוסקת בחשיפה לפעילויות מדעיות, ניסויים ותכנים מרתקים בתחום המדע. קייטנה זו תערך גם בנווה יהודה ושוויץ רחובות החדשה. במרכז שוויץ רחובות החדשה יתקיים מחנה הישרדות, מחנה היפ-הופ, קייטנת מחשבים מיינקראפט, טאיקוונדו וקייטנת מולקולה. במרכז קהילתי חוויות אושיות תתקיימנה קייטנת אילוף כלבים, קייטנה על גלגלים וצהרון המשך לקייטנות החופש הגדול. במרכז חוויות קריית משה תתקיים קייטנת חוויות מסביב לעולם, 27 ימים מגוונים מגילאי טרום חובה עד כיתה ו'. בשלוחת נווה יהודה יתקיימו קייטנות אומניות art camp וקייטנת מולקולה. במרכז גבירול יופעלו קייטנות במסגרת החוגים של טאיקוונדו, קפוארה ואקרובטיקה.

ההרשמה לקייטנות תיערך עד יום ראשון ה-16.6.19, באמצעות אתר האינטרנט של רשת חוויות.

קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות

קייטנות בצהרונים ובמרכזי רשת חוויות

ראש העיר רחמים מלול: "לאחר בחינה מעמיקה של מכלול הצרכים שהוצגו בפניי, ומתוך התחשבות והבנת הנטל הכלכלי המונח על כתפי ההורים בחודשי הקיץ, החלטתי לפעול בהתאם להנחיות צו שר הפנים ולא יחולו שינויים בעלויות ובשעות הפעילות של קייטנות הקיץ. בד בבד נמשיך להעניק שירות איכותי באמצעות רשת חוויות ואני מזמין את כולם להצטרף אלינו וליהנות מפעילויות ואירועי הקיץ".

רחמים מלול (צילום: ג'ני גפטרשוסטר)

רחמים מלול (צילום: ג'ני גפטרשוסטר)

 

אמיתי כהן, יו"ר דירקטוריון חוויות: "בשבועות האחרונים עסקו כלל הרשויות המקומיות בלמידה וקבלת החלטות באשר ליישום התיקון לצו הקייטנות, וכל עיר קיבלה את ההחלטות שלה. אנחנו בחרנו לקיים הליך קבלת החלטות שכלל שיח עם ההורים, גורמי המקצוע וכמובן להביא את הממצאים להחלטת ראש העיר שלקח בחשבון והתחשב בכלל המידע שהוצג לו. אני יודע שההורים חיכו אבל היה חשוב שנקבל החלטה מושכלת ואחראית מכל הבחינות, ואני שמח שהצלחנו להגיע להבנות ולמצוא את הדרך להשאיר את העלויות וזמני הקייטנות כפי שהיו. ברצוני להודות לראש העיר על הזמן, המחשבה והרגישות הרבה לצרכי התושבים, ולצביקה מדהלה, ממלא מקום מנכ"ל הרשת, שפעל לילות כימים על מנת להסדיר את הנושא לשביעות רצון כלל השותפים. אני מזמין את התושבים לבחור את המסלול המתאים להם, להירשם וליהנות מקייטנות קיץ איכותיות ואטרקטיביות".

צופית גולן, יו"ר הנהגת ההורים העירונית: "לאורך הימים האחרונים נעשו מאמצים רבים על מנת לשמר את מחירי הקייטנות של רשת חוויות בגני העירייה כפי שהיו בשנה הקודמת, ולא להגיע לכדי העלאת מחיר או שינוי בשעות הפעילות כפי שקרה בחלק מהרשויות בארץ. אנו מודים לראש העיר, רחמים מלול, וליו"ר דירקטוריון חוויות, אמיתי כהן, על המאמצים והסיוע בהקפאת המחיר וההקלה בנטל שעל כתפיי ההורים. הנהגת ההורים, כמייצגת נאמנה את כלל ההורים בעיר, שמחה תמיד לשתף פעולה עם מחלקות ורשתות החינוך בעיר מתוך הנחה שכולנו רואים עין בעין לטובת ילדי והורי רחובות".


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות ברחובות?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של "ערים"

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "ערים רחובות" באייפון


תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    זה עדיין מאוד יקר. במיוחד למי שיש כמה ילדים לרשום לקייטנות

🔔

עדכונים חמים מ"ערים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר